Cs-Arena Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Cs-Arena Super Public #1
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 The expendables 2

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Cvakos

Cvakos


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Salonika

The expendables 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: The expendables 2   The expendables 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05, 2012 1:01 pm

Προσφατα ειδα το Expendables 2 ειναι μια φοβερη ταινια !!!!! μπορειτε να την κατεβασετε απο εδω : piratebay.
Ακομα σχετικα με τις ταινιες υπαρχει ενα προγραμματακι που λεγεται BS.Player Free (xtipiste to sto google kai katevaste to)κατεβαζει αυτοματα Υποτιτλους και τους βαζει μεσα στην ταινια !!!!! katevaste to !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`Xantzi^

`Xantzi^


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

The expendables 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The expendables 2   The expendables 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06, 2012 3:25 am

Cvakos έγραψε:
Ακομα σχετικα με τις ταινιες υπαρχει ενα προγραμματακι που λεγεται BS.Player Free (xtipiste to sto google kai katevaste to)κατεβαζει αυτοματα Υποτιτλους και τους βαζει μεσα στην ταινια !!!!! katevaste to !!!!!
Δεν το ηξερα αυτο το προγραμματακι...Εγω κατεβαζα τους υποτιτλους και τους περνουσα μονος μου..Καλο ακουγετε...Θα το δοκιμασω...Μονο σε παρακαλω προσπαθησε να μην γραφεις καθολου με greeklish...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cvakos

Cvakos


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Salonika

The expendables 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εγινε   The expendables 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 06, 2012 4:25 am

`Xantzi^ έγραψε:
Cvakos έγραψε:
Ακομα σχετικα με τις ταινιες υπαρχει ενα προγραμματακι που λεγεται BS.Player Free (xtipiste to sto google kai katevaste to)κατεβαζει αυτοματα Υποτιτλους και τους βαζει μεσα στην ταινια !!!!! katevaste to !!!!!
Δεν το ηξερα αυτο το προγραμματακι...Εγω κατεβαζα τους υποτιτλους και τους περνουσα μονος μου..Καλο ακουγετε...Θα το δοκιμασω...Μονο σε παρακαλω προσπαθησε να μην γραφεις καθολου με greeklish...
Ειναι πολυ καλο προγραμμα οτι θες ρωταμε .. εννοω αν βρεις δυσκολια!! και σορρυ για τα greeklish
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The expendables 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Cs-Arena Forum :: Ταινίες-Μουσική-Βίντεο-Εικόνες-Παιχνίδια :: Ταινίες-
Μετάβαση σε: