Cs-Arena Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Cs-Arena Super Public #1
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Vaggos Χακερ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Cvakos

Cvakos


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Salonika

Vaggos Χακερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Vaggos Χακερ   Vaggos Χακερ Icon_minitimeΤρι Οκτ 09, 2012 12:50 pm

Μου κινησε την περιεργια και ειπα ας τον σπεκαρω λιγακι δεν χανω και τπτ!! Μολις τ ειδα πειρα την πρωτοβουλια ν κανω ενα ντεμο που πιστευω θα βοηθησει πολυ !!!!
Περιεχόμενο : Cheating και συγκεκριμενα ΑΙΜ
Tο demo του το εχω ονομασει βαγγος 1 (θα το ανεβασω απλως μεχρι την παρασκευη θα πεζω απο αλο πσ.. θα το ανεβασω οταν παρω τ δικο μου πισω επειδη χαλασε..... σορρυ για την καθυστερηση
Timestamps : 19:21 με το π εβγαινε σ πολυ μακρινη αποσταση κεφαλι κατευθειαν !!!!! και το εκανε 2-3 φορες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
farhat

farhat


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Cyprus

Vaggos Χακερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vaggos Χακερ   Vaggos Χακερ Icon_minitimeΤετ Οκτ 10, 2012 10:59 am

φιλε τον εχο δει και εγο πριν αν γινω αδμιν πολλες φορες ομος δνν τον βλεπω μεσα τρ δν 3ερο γτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cvakos

Cvakos


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Salonika

Vaggos Χακερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: OK .......   Vaggos Χακερ Icon_minitimeΤετ Οκτ 10, 2012 12:13 pm

farhat έγραψε:
φιλε τον εχο δει και εγο πριν αν γινω αδμιν πολλες φορες ομος δνν τον βλεπω μεσα τρ δν 3ερο γτ
δεν ξερω και εγω δν τν εχω ξανα δει !!!!! το θεωρισα σημαντικο ομωσ και ειπα ν τ πω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Vaggos Χακερ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Cs-Arena Forum :: Report Cheaters-
Μετάβαση σε: