Cs-Arena Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Cs-Arena Super Public #1
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βοη8ια στα σπραι

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
farhat

farhat


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Cyprus

Βοη8ια στα σπραι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοη8ια στα σπραι   Βοη8ια στα σπραι Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 11:12 am

Ρε παιδια για να κανισ δικο σου σπραυ δεν πρεπι να κατεβασισ το hl tag converter παλια στο Υπολογιστη μου το εκανα αλλα τορα στο λαπτοπ δν το κανο δν γντ γτ βοη8ιστε με σας παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`Xantzi^

`Xantzi^


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Βοη8ια στα σπραι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοη8ια στα σπραι   Βοη8ια στα σπραι Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 11:20 am

Δεν ξέρω...εγω το έχω στο laptop μου με windows7 64x...πιο ακριβώς είναι το πρόβλημα αφού???με το κατέβασμα ή με την λειτουργία του προγράμματος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
farhat

farhat


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Cyprus

Βοη8ια στα σπραι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοη8ια στα σπραι   Βοη8ια στα σπραι Icon_minitimeΣαβ Σεπ 22, 2012 2:19 am

ακριβος το ιδιο προβλημα το εχω κε εγω εχω windows 7 κε παλια ποθ ιχα αλλα windows το εκανα μια χαρα τορα ομοσ οχι γιατι βοι8ιστεμε ινε 64bit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`Xantzi^

`Xantzi^


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Βοη8ια στα σπραι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοη8ια στα σπραι   Βοη8ια στα σπραι Icon_minitimeΣαβ Σεπ 22, 2012 2:44 am

farhat έγραψε:
ακριβος το ιδιο προβλημα το εχω κε εγω εχω windows 7 κε παλια ποθ ιχα αλλα windows το εκανα μια χαρα τορα ομοσ οχι γιατι βοι8ιστεμε ινε 64bit
Εμενα στα windows 7 x64 bit λειτουργει κανονικα...Παντως αν θες στειλε μου καπως την εικονα και στην κανω και στην στελνω πισω...(αν θες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
farhat

farhat


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Cyprus

Βοη8ια στα σπραι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοη8ια στα σπραι   Βοη8ια στα σπραι Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 4:35 am

[quote="`Xantzi^"]
farhat έγραψε:
ακριβος το ιδιο προβλημα το εχω κε εγω εχω windows 7 κε παλια ποθ ιχα αλλα windows το εκανα μια χαρα τορα ομοσ οχι γιατι βοι8ιστεμε ινε 64bit
Εμενα στα windows 7 x64 bit λειτουργει κανονικα...Παντως αν θες στειλε μου καπως την εικονα και στην κανω και στην στελνω πισω...(αν θες)[/quote

διαλε3ε εσι μια ορεα εικονα του κουντερ στρικε κε στιλτιν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OMGOMG
Επισκέπτης
avatar



Βοη8ια στα σπραι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοη8ια στα σπραι   Βοη8ια στα σπραι Icon_minitimeΠεμ Οκτ 18, 2012 4:24 am

omg farhat mathe ellinika se mia protasi 200 la8h ELEOS TI ALLO NA PW GAMW??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βοη8ια στα σπραι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Cs-Arena Forum :: Δίαφορα-
Μετάβαση σε: