Cs-Arena Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Cs-Arena Super Public #1
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
`Xantzi^

`Xantzi^


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.   Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16, 2012 3:51 am

Παιδια εχω ενα demo για εναν chater του server ο οποιος μολις αρχιζε το round επαιρνε κατευθειαν kill...Τον εκανα spectate και δεν ξερω αν θα μπορεσετε να δειτε το ονομα του...Ηταν τρεις λεξεις και η τελευταια ηταν killer...Δεν ξερω αν θα το δειτε καπως...Παντως ελπιζω να βοηθησα...
mediafire.com/?wytjwrm5vbjmxb9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
farhat

farhat


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Cyprus

Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ολοι με κοδικους λολ!   Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 3:09 am

Χ8ες ο σερβερ ηταν γεματος με χακερς τρελανα περιπου 7 ατομα ιχαν wallhack ke aim.bot σας παρακαλω οι αδμινς του σερβερ να μπενουν περισοτερο σας παρκαλω.Το κακο ινε οτι δεν 8ιμαμε ονοματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`Xantzi^

`Xantzi^


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.   Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 3:31 am

Τελικα τον βρηκα ξανα μεσα οταν ηταν κι ενας admin και τον εκανε ban....χθες μαζεψα 5 demos και μετα βαρεθηκα...φαινοταν πολυ καθαρα οτι ειχαν wallhack...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Az0re`
Owner
Owner
avatar


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Τόπος : Larissa,Greece

Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.   Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 3:37 am

Θυμασαι το ονομα του;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`Xantzi^

`Xantzi^


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2012

Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.   Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 3:40 am

Την πρωτη φορα ηταν (λεξη) White Killer
Την δευτερη φορα ηταν το ιδιο χωρις το killer....την λεξη πριν το white ξεχασα...αλλα εφαγε ban απο οτι θυμαμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SexDruG Επιστημων
Owner
Owner
SexDruG Επιστημων


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Λάρισα

Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.   Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου. Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 4:23 am

Θα το φροντισουμε ευχαριστουμε για το demo σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξεχασα το ονομα του την τρελα μου.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Cs-Arena Forum :: Report Cheaters-
Μετάβαση σε: