Cs-Arena Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Cs-Arena Super Public #1
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πως να κάνετε ένα Admin Request;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Az0re`
Owner
Owner
avatar


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Τόπος : Larissa,Greece

Πως να κάνετε ένα Admin Request; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως να κάνετε ένα Admin Request;   Πως να κάνετε ένα Admin Request; Icon_minitimeΤρι Αυγ 28, 2012 11:26 am

Αρχικά για να γίνετε admin πρέπει να έχετε Steam ή Non Steam. Πρέπει να έχετε μια εμπειρία στο παιχνίδι και όχι να μπείτε πρώτη φορά στον Forum και στον Server και επειδή μάθατε ότι τα αιτήματα είναι ανοιχτά και κάνετε αίτημα! Δεν απαγορεύετε να κάνετε αίτημα απλά τα αιτήματα που είναι κακογραμμένα ή ελλιπές θα διαγράφονται.

Τα αιτήματα γίνονται με σκοπό να μάθουμε περισσότερες πληροφορίες για εσάς και την προσωπικότητα σας . Οπότε παίζει μεγάλο ρόλο η συμμετοχή σας στο Forum και στον Server αλλά και τα σχόλια των συμπαικτών αλλά και της ομάδας του σερβερ ώστε να γίνετε είτε Accepted είτε Disapproved.

Προσωπικά & Γενικές Πληροφορίες:

Σε ένα σωστό αίτημα θα πρέπει να συμπεριλαμβάνονται τα εξής :

Πληροφορίες για εσάς ( όνομα, πόλη, ηλικία )
Γνώσεις πάνω σε (Amxmodx)
Nick In Game:
Το Steam Id σας:
Πόσο χρόνο είστε online:
Πόσο καιρό παίζετε Counter Strike:
Έχετε υπάρξει admin σε άλλον Server:
Ποιος είναι ο λόγος που θέλεις να γίνεις admin:

Το αίτημα θα πρέπει να είναι κάπως έτσι :

Γεια σας, το όνομά μου είναι Κωνσταντίνος. Κατοικώ στην Αθήνα και είμαι 22 χρονών. To nick μου στον Server είναι killer. Γνωρίζω πολύ καλά από amx mod commands. Counter-Strike παίζω γύρω στα 7 χρόνια. Eχω υπάρξει admin σε Servers πριν κανα μήνα. Οι ώρες που μπορώ να είμαι online είναι 5-6 ώρες. Θα ήθελα να γίνω admin για να κάνω τον server καλύτερο και να βοηθήσω όπου αλλού φανώ χρήσιμος.


Tα αιτήματα που είναι κακογραμμένα ή ελλιπές θα διαγράφονται!
Τα αιτήματα να γράφονται παρακαλώ ΜΟΝΟ στα Ελληνικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως να κάνετε ένα Admin Request;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  Πως να κάνετε ένα VIP Request;
»  Πως να κάνετε ένα Admin Report?
» Admin Request OPENED
» Admin Request by Xantzi
»  Πως να κάνετε ένα Παράπονο;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Cs-Arena Forum :: Admin Requests(OPENED)-
Μετάβαση σε: