Cs-Arena Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Cs-Arena Super Public #1
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Cs-Arena Graphic Request

Πήγαινε κάτω 
+4
SexDruG Επιστημων
DumbAss
FiLnEss
SiLveRRR
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SiLveRRR
Moderator
Moderator
SiLveRRR


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αλεξ/πόλη

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06, 2012 5:24 am

DumbAss έγραψε:
SiLveRRR έγραψε:
Όλοι το ίδιο πράμα λέτε μόνο μέγεθος και text.
Πείτε κάτι πχ χρώματα,θέμα..

χαχαχαχα...Το βαρεθηκες αυτο , εεε???

ναι ρε συ....πείτε μου κάτι που σας αρέσει έλεος δηλαδή ;/
Εμένα μπορεί να μου αρέσουν τα λουλουδάκια,θα βάλω όλην την τέχνη μου και θα σου κάνω μια τέλεια!
Αλλά είσαι σίγουρος ότι και εσένα σου αρέσουν τα λουλουδάκια? ΈλεοΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jmclan4.webs.com
DumbAss
Member
Member
DumbAss


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 06, 2012 5:39 am

SiLveRRR έγραψε:
ναι ρε συ....πείτε μου κάτι που σας αρέσει έλεος δηλαδή ;/
Εμένα μπορεί να μου αρέσουν τα λουλουδάκια,θα βάλω όλην την τέχνη μου και θα σου κάνω μια τέλεια!
Αλλά είσαι σίγουρος ότι και εσένα σου αρέσουν τα λουλουδάκια? ΈλεοΣ
xaxaxaxa...τι ειπε ρε???τα λουλουδακια...χαχαχαχα...κλαιω...:'D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`EsC.

`EsC.


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Λάρισα

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07, 2012 12:39 am

ΡΕ ΔΝ ΜΕ ΠΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝΤΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΦΟΤΟ.ΚΑΛΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ CS.ΒΑΛΕ ΟΠΟΙΑ ΘΕΣ ΕΣΥ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ntesi

Ntesi


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2012

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 10:33 pm

2 πράματα
1. Dumbass απετώ να βγάλεις αυτην την εικόνα καθώς δεν είναι δικιά σου..Αύριο να την έχεις βγάλει από steam-forum.
2. Ένα avatar 250x250 που να έχει μαύρο με άσπρο χρώμα κάτι ανάμικτο και ένα text μπλε με πράσινο ανοιχτό που να λέει Ntesipod και γύρο από το text να έχει καμία 2 νότες ή όσες θες για να γίνει καλύτερη η εικόνα..Οι νότες κόκκινες να είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DumbAss
Member
Member
DumbAss


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 10:22 am

Ntesi έγραψε:
2 πράματα
1. Dumbass απετώ να βγάλεις αυτην την εικόνα καθώς δεν είναι δικιά σου..Αύριο να την έχεις βγάλει από steam-forum.
2. Ένα avatar 250x250 που να έχει μαύρο με άσπρο χρώμα κάτι ανάμικτο και ένα text μπλε με πράσινο ανοιχτό που να λέει Ntesipod και γύρο από το text να έχει καμία 2 νότες ή όσες θες για να γίνει καλύτερη η εικόνα..Οι νότες κόκκινες να είναι.
Δεν την βγαζω που να χτυπας τον κολο σου κατω...Και για αλλη μια φορα δεν τηρησες τους κανονες...χΔΔΔ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NTESIPOD
Επισκέπτης
avatar



Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 11:33 pm

OK FILE MOU ESY TO DIALE3ES...ROTA TON SILVER TI THA GINI.SILVER GAMO MIN 3ANADO NA KANEIS AUTIN TIN EIKONA SE ALOUS OUTE FILNESS OUTE DUMBASS OUTE TPT !O VIRUS ERXETE NA DEI TON EIPA.CYA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`EsC.

`EsC.


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Λάρισα

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 3:12 am

TI UA GINEI ME TH FOTO M GAMO TO STANIO M
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SiLveRRR
Moderator
Moderator
SiLveRRR


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αλεξ/πόλη

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21, 2012 8:31 am

NTESIPOD έγραψε:
OK FILE MOU ESY TO DIALE3ES...ROTA TON SILVER TI THA GINI.SILVER GAMO MIN 3ANADO NA KANEIS AUTIN TIN EIKONA SE ALOUS OUTE FILNESS OUTE DUMBASS OUTE TPT !O VIRUS ERXETE NA DEI TON EIPA.CYA

Ntes δικό σου πρόβλημα εσύ είχες την ιδέα και δεν θέλω να ξαναδώ βρήσιμο στο φόρυμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jmclan4.webs.com
SiLveRRR
Moderator
Moderator
SiLveRRR


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Αλεξ/πόλη

Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Cs-Arena Graphic Request   Cs-Arena Graphic Request - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21, 2012 8:33 am

`EsC. έγραψε:
TI UA GINEI ME TH FOTO M GAMO TO STANIO M
Σίγουρα κάνω πολύ αργά το Quote πρόσεχε λίγο πως μιλάς παρ'ολα αυτά και βλέπω πλέον έχει αποκτήσει ήδη μια εικόνα..
Παρόλα αυτά θα σου κάνω την εικόνα με την πρώτη ευκαιρία που θα έχω γιατί τώρα δεν έχω pc.

Για μικρό χρωνικό διάστημα

TOPIC LOCKED
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jmclan4.webs.com
 
Cs-Arena Graphic Request
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Cs-Arena Servers Forum Rules
» Ringtone request
»  Πως να κάνω Map Request?
»  Πως να κάνετε ένα VIP Request;
» Admin Request OPENED

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Cs-Arena Forum :: Εικόνες-
Μετάβαση σε: